Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hayır. 14 gün deneme süresi boyunca herhangi bir kredi kartı bilgisi girmeden, herhangi bir taahhütte bulunmadan, sınırsız kayıt imkanı ile kullanabilirsiniz.

Evet. Bilgileriniz yüksek teknoloji ile otomatize edilmiş bir bulut ortamda yüksek güvenlikle korunmaktadır. Yedekleriniz günlük, haftalık, aylık, yıllık olarak otomatik alınmaktadır. Kendiniz de "Veritabanı Yönetimi" sayfası üzerinden istediğiniz zaman verilerinizin yedeğini alabilirsiniz.

Evet. Windows ve MAC kişisel bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ve herhangi bir internet browser olan tüm cihazlardan kullanabilirsiniz. Tek ihtiyacınız aktif bir internet bağlantısı.

15 gün deneme süresi bittikten sonra ücretli üyelik başlatabilir, online olarak ödemenizi yapabilir, üyeliğinizi hemen aktifleştirebilirsiniz.

Evet. Banka Kartı, kredi kartı veya sanal kartınız ile online ödemenizi yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Evet. Üyelik başlatma adımlarında ödeme türleri arasında Banka Havalesi/EFT de seçebilir, bu şekilde ödeme yaparak üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz.

Evet. Siz büyüdükçe ve iş alanınız genişledikçe ihtiyaçlarınız da büyür. BulutKOBİ ürünlerinin en büyük avantajı büyürken başka bir yazılıma geçmek zorunda kalmazsınız. Her ölçekteki işletmeye uygun bir ürün kapsamı vardır. Paketleri karşılaştırıp hiçbir veri kaybı yaşamadan, geçiş veya kurulum ücreti ödemeden, üst paketleri kullanmaya istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Tüm ürünleri karşılaştırmak için tıklayın

Durdurma yerine koşulsuz iptal etme hakkınız vardır. Paketinizin iptalinden sonra 30 gün içerisinde herhangi bir dönüş olmadığında, verileriniz otomatik olarak silinecektir.

Verileriniz size aittir. "Veritabanı Yönetimi" sayfası üzerinden istediğiniz zaman verilerinizin yedeğini alabilirsiniz. Ayrıca, sistem üzerindeki dışa aktarım aracı ile tüm verilerinizi istediğiniz zaman excel formatında dışarı aktarabilirsiniz.

Hızlı ve güvenli bir şekilde kullanmaya başlamanız için BulutKOBİ ürünleri sadece cloud (bulut) teknolojisi ile hizmetinize sunulmuştur. Ürünlerin fiyatlarının çok uygun olmasının en temel sebebi bulut teknolojisinin sağladığı tüm otomasyon imkanlarının kullanılmasıdır.

Hibrit Bulut hosting modeli sayesinde "Dedike Bulut Uygulama Sunucusu" + "On-Premise İzole Veritabanı Sunucusu" modelinde kullanım da mümkündür.

firmaniz.bulutkobi.io alan adı sizin için otomatik olarak tahsis edilir. Dilerseniz kendinize ait özel alan adı ile de kullanabilirsiniz.

Tüm liste ekranlarında Excel üzerinden içeri ve dışarı aktarım imkanı mevcuttur. Veri aktarım şablonları için tıklayın
Ayrıca dinamik raporlarda ve pivot raporlarında da Excel’e rapor aktarımı mevcuttur. 

Odoo, tüm sistemlerle entegre olabilecek bir ücretsiz API altyapısına sahiptir. API dokümantasyonundaki yönerge ve metotları izleyerek tüm sistemlerle entegre çalışabilirsiniz. Detaylı Webservice API dokümantasyonu için tıklayın

Evet. E-Fatura ve diğer E-Dönüşüm çözümlerine geçişinizle ilgili tüm başvuru sürecini sizin için takip edip, geçiş operasyonu tamamlanana kadar tüm adımlarda size ücretsiz destek veriyoruz.