Verimli ve Kullanıcı Dostu Çözümler

Projet Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.;
ERP, CRM, B2B, B2C, İş Zekası (BI) ve BT Çözümleri konularında 15 yıllık bir tecrübe ve birikime sahip, her konunun uzmanı odaklı ekiplerden oluşan teknoloji, yazılım ve danışmanlık firmasıdır.

Satış öncesi faaliyetler, CRM, E-Pazarlama, Satış Fırsat, Teklif, Sipariş Yönetimi, Satış Değerlendirme ve Ödüllendirme, Prim Sistemleri, Proje Yönetimi, Satış sonrası faaliyetler, Servis Yönetimi, Müşteri Sorunları ve Destek Yönetimi, Bayi Yönetimi, B2B, E-Ticaret Yönetimi, B2C, Finans Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Depo ve Stok Yönetimi, Üretim Yönetimi, IK Yönetimi, Yönetim Raporlaması ve BT Altyapısı konularında uzman ekibimiz; yazılım geliştiriciler, uygulama danışmanları, eğitmenler ve müşteri destek sorumluları tarafından oluşmaktadır.

Projet ile çalışmanın en büyük farkı; muhatabınızın konuya odaklı ve tecrübeli bir uzman olması, her konuda farklı uzmanlık ekiplerinin olması, danışman firmanın müşteriyi anlama hızını ve en önemlisi doğru anlama hızını en verimli hale getirir. Örneğin; Satış ve CRM ile ilgili konularda Satış Danışmanı ile çalışırken, Finans/Muhasebe ile ilgili bir konuda Mali Müşavir Danışman ile çalışırsınız.

Bizim bakış açımız yazılım ve danışmanlık gözlüğünün ötesinde; müşterilerimizin daha rekabetçi, daha verimli, daha yüksek ciro ve kar elde edebilecek hale gelmesi için gerekli doğru enstrümanları ve ölçüm sistemlerini kolay kullanım ve en uygun maliyetlerle kendilerine sağlamak, uygulamasını kültür olarak oturtmalarına yardımcı olmak ve müşterilerimizi birer iş ortağı olarak görmektir.